O nasAGNIESZKA KACHNIARZ

Jestem księgową z wieloletnim doświadczeniem. Jako Absolwent Akademii Ekonomicznej posiadam Licencję Ministerstwa Finansów na wykonywanie usług księgowych. Dodatkowo jako wykładowca przede wszystkim z zakresu rachunkowości posiadam niezbędną wiedzę, którą potrafię przekładać w doceniane przez Klientów rozwiązania.

Podatki, księgowość, kadry i płace dla podmiotów o różnym profilu i zakresie działalności oraz dowolnej formie opodatkowania to podstawowy profil kształtu usług naszego biura. Doradzamy również w zakresie założenia, prowadzenia lub likwidacji czy przekształcenia firmy.

Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych usług. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta.
W przypadku kontroli pakiet naszych usług standardowo tworzy: przekazywanie dokumentów do kontroli czy nadzór nad jej przebiegiem. Wszystko odbywa się bez konieczności Państwa udziału w oparciu o udzielone nam pełnomocnictwo do reprezentowania Państwa przed organem kontrolującym.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu osobistego w biurze. Rozmowa pozwoli rozwiać wszystkie Państwa wątpliwości oraz pomoże wyznaczyć priorytety przyszłej współpracy.

Posiadamy Obowiązkowe Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Polisa TPP nr 19267032 w PZU.