BIURO RACHUNKOWE

O nas

Podatki, księgowość, kadry i płace dla podmiotów o różnym profilu i zakresie działalności

Agnieszka Kachniarz

KSIĘGOWA TWOJEGO BIZNESU

Jestem księgową z wieloletnim doświadczeniem. Jako Absolwent Akademii Ekonomicznej posiadam Licencję Ministerstwa Finansów na wykonywanie usług księgowych. Dodatkowo jako wykładowca przede wszystkim z zakresu rachunkowości posiadam niezbędną wiedzę, którą potrafię przekładać w doceniane przez Klientów rozwiązania.

Podatki, księgowość, kadry i płace dla podmiotów o różnym profilu i zakresie działalności oraz dowolnej formie opodatkowania to podstawowy profil kształtu usług naszego biura. Pomagamy również w zakresie założenia, prowadzenia lub likwidacji czy przekształcenia firmy.

DOŚWIADCZENIE

Ponad 8 lat doświadczenia

w księgowości i finansach przedsiębiorstw

Przez lata działalności udało nam się zebrać bogate doświadczenie i uzyskać wiedzę, która gwarantuje prowadzenie księgowości na najwyższym poziomie. Współpracujemy zarówno z dużymi spółkami, jak i osobami prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą. Jesteśmy na bieżąco z nowymi przepisami i regularnie się szkolimy, żeby zapewnić Ci usługi na najwyższym możliwym poziomie.

BEZPIECZEŃSTWO

Pełna odpowiedzialność

za powierzone nam zadania

Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych usług. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. W przypadku kontroli pakiet naszych usług standardowo tworzy: przekazywanie dokumentów do kontroli czy nadzór nad jej przebiegiem. Wszystko odbywa się bez konieczności Państwa udziału w oparciu o udzielone nam pełnomocnictwo do reprezentowania Państwa przed organem kontrolującym.

Posiadamy Obowiązkowe Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Polisa TPP nr 19267032 w PZU.